Výroba svěcené vody

21. března 2010 v 8:48 |  Magie
Svěcená voda
Svěcenou vodu můžete použít, jak při ochraně svého domova a sama sebe před negativními vlivy, duchy. Tak při magické činnosti. Uvádím pouze příklady z nichž si můžete vytvořit svůj rituál požehnání.
Výroba svěcené vody
Metoda je založena na vyhnání zla a požehnání soli a vodě.
1. Dejte hrsku mořské soli do dokonale čisté sklenice nebo porcelánového šálku.
2. Udělejte znamení kříže nebo požehnejte zvednutou dlaní soli a odříkejte vyhánění:
"Boží stvoření, soli, země, vyháním z tebe ozvěnu zla pomocí živého Boha, svého Boha. Nechť jsi očištěnou, živoucí a nebeskou solí, prostředkem k uzdravení těch, kdo věří, lékem pro tělo i ducha všech, kteří si ji vezmou. Nechť všechno zlo je vyhnáno z místa, kde jsi rozsypána. A nechť každý nečistý duch je odpuzován silou všemocného Boha."
3. Odříkávejte požehnání soli:
"Všemocný Bože, pokorně Tě prosím o Tvoji laskavost a milost, s níž žehnáš tomuto stvoření, soli, již jsi poskytl lidstvu k užívání. Nechť všichni, kteří si ji vezmou, v ní naleznou svůj lék pro tělo i duši. A nechť všechno, čeho se dotkne, je prostřednictvím Tvého svatého jména osvobozeno od nečistoty a všech vlivů zla.
4. Udělejte znamení kříže nebo požehnejte zvednutou dlaní nad čistou skleněnou miskou pramenité vody a zopakujte rituál se solí - krok 2. Ale nahraďte slovo sůl slovem voda.
5. Odříkejte požehnání vodě:
"Ó Bože, který jsi pro lidské dobro vytvořil nejúžasnější tajemství vody, vyslyš tuto modlitbu a naplň svým požehnáním tento živel. Nechť je toto Tvé stvoření při použití v tvých záhadách obdařeno tvou milostí, slouží k vyhánění démonů a k potírání chorob. Nechť vše, čeho se tato voda dotkne, je zbaveno všeho nečistého a bolestného, a to ve tvém jménu.
6. Nyní nasypte sůl do vody v podobě kříže a řekněte:
"Nechť se tato nebeská sůl a voda harmonicky spojí ve jménu Všemocného boha.
Vysvěcení vody podle Wiccy
Takto by se mělo postupovat v noc nového měsíce.
Naplňte misku vodou vkleče na podlaze před sebou. Vložte do vody ukazovák a představte si jasné bílé světlo proudící shora na temeno vaší hlavy. Vnímejte, jak prochází celým vaším tělem do ruky. Soustřeďte veškerou svou energii a pošlete ji po paži dolů do prstu ponořeného ve vodě. Zavření očí vám pomůže líp se soustředit. Až máte dojem, že jste převedli veškerou energii, kterou můžete postrádat, do vody, držte v ní stále prst a říkejte:
"Zaměřuji svou energii do vody za pomoci sil Boha a Bohyně,aby byla čistá a jasná jako moje láska k Pánu a Paní."
Pak vemte lžičku mořské soli a nasypte ji do vody. Zamíchejte ji devětkrát prstem ve směru hodinových ručiček a 3x říkejte:
"Sůl je život. Zde je život, posvátný a nový, bez sváru.
Nyní je posvěcená voda hotova vemte misku se slanou vodou a pokropte ji všechny svoje rohy místnosti domu , nebo váš kruh.
Přitom říkejte:
"Kdykoli procházím po cestách bohů. Vím, že ať udělám cokoliv, jsou se mnou. Přebývají ve mně a já v nich, navždy. Žádné zlo nesmí být hostem, neboť čistota pobývá ve mně a kolem mne. Po dobru toužím a pro dobro žiji. Lásku všem. Budiž to tak navždy."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama