Upírství

21. března 2010 v 8:15 |  Magie
Upírství - Mnoho z nás někdy mělo pocit, jako by kontakt s určitými lidmi z nás podivně vysávalo energii. Tito jedinci si však nemusí být ani vědomi, že něco takového způsobují. Většinou to znamená, že v jejich životě zůstaly nedokončené a nevyřešené záležitosti, které je uvádějí ve zmatek, aby mohly být transformovány. Existují však okultní techniky, z jejichž pomocí jde ze živých osob vysávat vitální energii. Někteří okultisté využívají astrální projekce k návštěvám svých obětí v době, kdy spí a vysávají z nich vitalitu.
Mohou je také probudit, aby je poděsili, nebo mohou pracovat v tajnosti, kdy je pro oběť obtížné určit nebo se vypořádat s příčinou svého trápení. Patří sem relativně běžný fenomén, kdy se lidé probozejí paralyzováni drtivou tíhou na svých prsou a děsivým pocitem hrůzy. Za nočním děsem může stát duch, démon, ale může jej také zapříčinit okultní útok čaroděje/mága. S upírstvím se lze setkat i během dne v práci, při nákupu, v restauraci,.... Když se posadíte nebo jste v blízkosti upíra
začne se vám nepříjemně motat hlava, bolet žaludek, slabost, úzkost. Pokud s "upírem" hovoříte - nelze vést normální rozhovor, protože vždycky mluví k vám , ale nikdy ne s vámi.
Obranné techniky: existuje hodně obranných technik, jak se bránit úpírům a útokům duchů či čarodějů/mágů, kteří chtějí z někoho vysát životní energii. Psychické upírství probíhá prostřednictvím nahromadění astrálních "éterických" energií upíra.To dovolí upírovi přímý kontakt k vašemu éterickému tělu, na které se napojí.
1) První technika jak se zbavit se vlivu upíra je sprchování, koupání či plavání - a cíleně přitom myslet na očišťování. Upír zanechává v našem energetickém poli své stopy, slabá místa, odkud dovede vysát.
2)Ocet a posvěcená sůl - další technika jak se bránit před okultními útoky a upíry: rozpustit posvěcenou sůl v octu, nalít do misek a ty rozestavět po ložnici.
3) Krystaly - zejména Ametyst a Avanturín mohou zastavit upíry před vstupem do místnosti, v které jsou umístěny. Zejména Ametsyt neni drahý lze jej nechat zasadit do zlata či stříbra a nosit jej jako ochranný amulet na krku.
4) Zavěšení česneku do okna nebo do dveří, případně v extrémních případech vtírat čerstvou šťávu do pokožky, zejména do zápěstí a krku. odpuzující účinek česneku odhání všechny druhy duchů, např. démoni, upíři či astrální tělo čaroděje. Účinné je obvzáště pojídání čerstvých hlaviček česneku Česnek, který byl zavěšen na okně nebo ve dveřích, by se neměl v žádném případě jíst a ni zahodit, měl by se spálit! Podobně působí i jiné druhy cibulovin.
5) Voda a sůl - upíři pracují jak na duchovní tak i nahmotné úrovni, představují jej živly Vody a Země. Tyto dva živly zastupuje voda a sůl. Sůl v krystalické podobě se dá snadno nabít stejně i tak voda. Proto se posvěcená voda používá při křtu i exorcismu. Voda je očistná , protože vstřebává a rozpouští éterickou energii. To také vysvětluje proč upíři nemohou přejít přes proudící vodu - vysává totiž jejich podstatu.Koupel, do které se přidá posvěcená voda je další metoda jak si očistit auru. Pokud si pak vezmete čisté pyžamo a povléknete čistě postel a trošku jí posunete, abyste spali jiným směrem, účinně tak schováte přítomnost před upírem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama