Pomoc lidem nouzi magií

20. března 2010 v 18:07 |  Magie

Aquarius - kouzlo pro pomoc lidem v nouzi

Potřeby : láhev pramenité vody( ze studánky ), skleněná nádoba, knoflík kulička ze skla
Tímto kouzlem můžete pomoc některým méně šťastným než jste vy sami, nebo budete pomáhat činnostem zasvěceným ochraně planety.
Postup:
Vyberte si nějaký projekt nebo plán, kterému by jste rádi pomohli. Vydejte se k blízké řece s lahví pramenité vody, skleněnou nádobou a skleněnými knoflíčky nebo kuličkami. U vody se zastavte a s lahví vody v ruce si co nejintenzivněji přejte, aby bylo nalezeno řešení jisté zoufalé situace. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a řekněte :
" každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Ať mé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi. "
Polibte skleněné knoflíčky nebo kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek vody z pramene přelijte do skleněné nádoby a vezměte si ho domů. Tam ho položte na přehledné místo a připomínejte si své dobré přání.

Gemini - kouzlo pro obnovení komunikace s dlouho ztraceným přítelem, příbuzným nebo partnerem

Pro ty, kteří ztratili cestu...
Potřeby: předměty upomínající na lidi se kterými se chcete spojit, fotka vaše a dotyčné osoby, obálka dost velká na fotky, oranžová stuha, lepicí páska
Postup:seďte klidně a zamyslete se nad svým vztahem k osobě, která vám chybí. Rozmístěte kolem sebe předměty, které vám dotyčného člověka připomínají, a vzpomeňte si, kdy jste spolu naposledy mluvili. Do obálky vložte fotku svoji a toho koho máte rádi tak, aby byly obrázky čelem k sobě. Obálku zalepte a převažte ji oranžovou stuhou. Přitom říkejte:
" Symbol vážu touto stuhou, a chci tak přivolat svou/svého ...(jméno ) z dob minulých. Ať si on/ona na mne vzpomene a poselství celým světem prolétne, aby nás spojilo v noci či ve dne. Ať už pomocí e- mailu, faxem nebo po šnekovi pošle mi svoje psaní. "
Obálku přilepte doma na okno tak, aby byla směrem k místu, kde vámi postrádaná osoba přebývá. V duchu tomuto člověku pošlete svou adresu nebo telefoní číslo. Běkem dvou týdnů se o nich dozvíte něco nového ze vzkazu, který většinou přichází zvláštní cestou. Obálku pak odlepte z okna, stuhu rozvažte, abyste kouzlo vypustili a poděkujte síle Blíženců.

Magické vejce


Potřeby: fialová svíčka, oplodněné vejce, kousek černého sametu
Postup: Získejte oplodněné vejce (to je trochu složité, ale nelze jej koupit v hypermarketu, musíte jej vzít od někoho, kdo chová slepice). Musí být čerstvé a neumyté. Když měsíc dorůstá nebo při úplňku (den si musíte vybrat podle toho, co chcete do vejce vložit za přání), zapalte fialovou svíčku, vezměte vejce do obou rukou a upřeně se dívejte na jeho špičku. Soustřeďte se a usilovně myslete na přání, které chcete do něj vložit! Myšlenky musí být razantní. Působit na vejce musíte po dobu deseti minut. Poté vezměte vejce do dlaní a zahřívejte je tak dlouho, dokud nebude mít teplotu vašeho těla. Nakonec zabalte vejce do černého sametu a uschovejte na rok tam, kde ho nikdo nenajde! Pak teprve můžete vejce vyhodit.
pondělí - rodinné vztahy, plodnost, změna, rodina, strava, žaludek, péče, opatrování, domov a vše co ho obklopuje, ztracenné předměty, problémy ve vztahu k veřejnosti.
úterý - odvaha, kuráž, bojovnost, ochrana před tělesným a duševním nebezpečím, energie, dobrodružství, síla vše překonat, obchodní duch, násilí, nehody, rozhodnost.
středa - intelekt, rozum, psaní, komunikace s ostatními, šikovnost, řeči, chápání, zloději a krádeže, vše cose píše a tiskne, nemoci, poslové, učitelé, návštěvy, psaní
čtvrtek - blahobyt, peníze, banky, uznání, sázky, hazard, obecně štěstí, církev, univerzity a jiné školy, výhry, cizinci, pojištění, zahraniční vztahy, zákon, legálnost
pátek - láska, manželství, vztahy, krása, umění, umělci, hudba, ledviny a nemoci ledvin, zásnuby, svatby, elegance, harmonie, radost, románky, mír, dohody.
sobota - karma, přesnost, trpělivost, rozhodnost, stabilita, moudrost, stáří, postavení, zodpovědnost, deprese, samota, lakota, minulost, smutek, žal, co omezuje
neděle - kariéra, ctižádostivost, páteř, srdce, vysoké postavení, síla, přátelství, zábava, arogance, štěstí, čest, majetek, sláva, peníze, finance, lidské tělo, zdraví

Jak získat sympatie


Potřeby: informace o bydlišti člověka, kterého chcete ovlivnit, muškátový oříšek, sušené květy jasmínu, růžový korál, lastury z ústřic, tyrkyrově zelené plátno nebo hedvábí
Postup: V pátek, když měsíc dorůstá, rozdrťte na prach - muškátový ořech, sušené květy jasmínu, lastury z ústřic a kousek růžového korálu, prášek musí být úplně hladký. Po celou dobu drcení musíte usilovně myslet na jeho účel. Můžete si opakovat nahlas jak má působit. Hotový prášek vložte do malého sáčku, který ušijete z přírodního materiálu ( hedvábí, plátno,..) Barva pytlíčku musí být tyrkysově zelená ( ta symbolizuje přátelství, šarm, ctižádostivost a chtění). Poté půjdete před byt či dům člověka, kterého chcete ovlivnit ve svůj prospěch a nasypete ho na jeho práh tak, aby byl ráno nucen po něm přejít, než půjde z domova. Sáček se zbytkem noste u sebe, dokud se váš záměr nesplní.

Jak ulevit příteli při nemoci


Pomocí vizualizace můžete pomoci kamarádovi, když ho sužuje nemoc. Nemůžete jej vyléčit, ale ulevit mu a dodat energii. Nemocného byste měli navštívit, protože je důležité znát prostředí, ve kterém se nachází.
Postup : V době, kdy nemocný spí, si lehněte i vy. Ležte v klidu a představujte si, že se pomalu oblékáte, obouváte a za nemocným se vydáváte. Klidným krokem jděte k jeho bytu nebo domu. Vejděte do jeho pokoje, sedněte si k němu na postel a s láskou se na něj/ni dívejte, jak spí. Pocit, jak moc si přejete, aby se uzdravil ve vás sílí. Potom ho vezměte za ruku a pohlaďte jí nebo jeho.
Láskyplně, ale energicky říkejte: "Uzdravuješ se, síly se ti navracejí. Dávám ti energii. Budeš zdravý/á silný/á!!!
Nemocného potom opusťte a vraťte se stejnou cestou jakou jste se za ním vydali. Potom si lehněte do svojí postele a snažte se usnout a nabrat novou sílu.

Vizualizace - jak přimět člověka, aby vám zavolal


Posaďte se v klidu a vizualizujte( vybavte si podobu člověka), který vám má podle vás zavolat. Chtění je málo musíte se opravdu soustředit a použít sílu vůle. Pak říkejte.
Zavolej mi, zavolej, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi..
Přitom musíte neustále myslet na podobu člověka, se kterým chcete mluvit po telefonu.

Jak získat opravdové přátelství člověka, kterého obdivujeme


Potřeby: Pruh bílého papíru deset centimetrů široký a třicet centimetrů dlouhý, láhev sektu a připravit situaci pro pozření sektu - vámi a osobou, kterou chcete ovlivnit, kousek modré stuhy, kus bílého plátna na omotání lahve.
Postup: Když měsíc dorůsta ve čtvrtek, v deset hodin dopoledne nebo v pět odpoledne koupíte láhev sektu. Doma si připravíte deset centimetrů široký a třicet centimetrů dlouhý papír bílé barvy. Na papír napíšete přání:
Nechť ke mně XY pojme maximální sympatie a uzavře se mnou trvalé přátelství. Toto si přeji já....... a podepíšete se.
Přání si můžete ještě zformulovat podle svých představ, ale nesmíte se zapomenout podepsat celým svým jménem. Papír potom omotejte kolem lahve tak, aby byl nápis na skle a vše upevněte modrou stužkou. Potom ji zabalte do bílého plátna a uložte na tři týdny do tmy, kde na ni nebude nikdo sahat! Po třech týdnech, opět ve čtvrtek, láhev vyndejte. Potom musíte navodit situaci, tak, aby jste ji vypili pouze ve dvou. Po sedmi dnech ztrácí láhev kouzlo, a vy musíte celý postup opakovat.Rozmarýnová harmonie


Když čekáte doma hosty, nechte v jednom rohu místnosti hořet vykuřovací směs z dřevěného uhlí a dejte na ni rozmarýn. To vytváří vřelé přátelské vztahy.

Planety a rostliny


Toto kouzlo je pro udržení štěstí ve zvláštní dny.
Potřeby: Velký květináč, trocha půdy, výběr sazenic bebo řezaných květin
Postup: Každému dni vládne jedna planeta a ta je zase spojena s určitou barvou.Vypěstujte si v bytě nebo na zahradě byliny a rostliny takové barvy, která odpovídá dni, ve kterém chcete mít štěstí. Důležité je pouto, abyste je pěstovali s láskou a péčí, což vám na oplátku přinese harmonii těla, duše, a mysli.
Slunce je vládcem neděle a jeho barvou je žlutá nebo oranžová.
Měsíc je vládcem pondělí a jeho barvou je bílá.
Mars je vládcem úterý a jeho barvou je červená.
Merkur je vládcem středy a jeho barvou je fialová.
Jupiter je vládcem čtvrtka a jeho barvou je zelená
Venuše je vládkyní pátku a její barvou je růžová.
Saturn je vládcem soboty a jeho barvou je jakákoliv tmavá barva.

Balónkový rituál na štěstí a úspěch


V Číně je vzdušná magie, při níž se do nebe vypouštějí draci, stuhy nesoucí nápisy a obrazy. Vzdušná nebo nebeská magie má za cíl zajištění osobního úspěchu, štěstí, radosti,.. Balónkový rituál je stará forma nebeské magie, která vám nakloní štěstěnu a nasměruje kroky k úspěchu.
Potřeby: balónek napuštěný heliem
Postup: Za větrného dne se vydejte na kopec. Balónek uvažte na provázek a během výstupku dělejte na provázku uzlíky. Při vázání každého uzlíku se soustřeďte na změny, které byste si v životě přáli. Představte si energii stoupající z vašeho těla provázkem k nebi, utíkejte s balónkem snažícím se osvobodit a vzlétnout. Otočte se 7 x kolem vlastní osy ve směru hodinových ručiček, vnímejte, jak síla větru vstupuje do vašeho těla a pozvedá vaší mysl. Rozvažte uzlíky a pusťte balonek, ať letí k oblakům a uvolní kouzlo, které vám přinese štěstí a úspěch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terik3333 Terik3333 | Web | 21. března 2010 v 18:54 | Reagovat

zajímavý článek,ale v tématu týdne nemá co dělat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama